Zde naleznete kompletní informace o pozemním vysílači Pardubice – Krásné (DVB-T2) (Česká Republika).

Televizní vysílače slouží k šíření televizního signálu do všech televizí v domácnostech a to do rozvodů pro společnou anténu v domech. Televizní signál lze také příjimat pomocí kabelové televize nebo satelitního vysílání.

Vrch Krásný hostí význačnou inženýrskou strukturu, která nese název Vysílač Krásný. Tato impozantní věž byla vystavěna v roce 1960 a od té doby se stala klíčovým prvkem v oblasti komunikací a sdílení médií. Vysílač na vrchu Krásný zastává důležitou úlohu ve vysílání televizních a rozhlasových programů, které přinášejí zprávy, zábavu a informace širokému publiku.

Svou výškou dosahující 182 metrů se vysílač vznáší nad okolní krajinou, poskytujíc jedinečný výhled a zároveň optimální polohu pro šíření signálu. Díky moderním technologiím umožňuje Vysílač Krásný distribuci televizních obrazů a rozhlasových zvuků do domovů a aut po celém regionu. Jeho význam v rámci mediálního prostoru je nesmírný, neboť umožňuje divákům a posluchačům přístup k různorodým programům a informacím.

Jméno vysílače Pardubice – Krásné Vysílač DVB-T2
Vysílá v kraji Pardubický kraj
Polarizace H (horizontální)
Vysílač vysílá na kanálech 28
Multiplex Multiplex 11 ČT (DVB-T2) (K26)

Přehled všech vysílačů DVB T2

Výluky, výpadky, poruchy vysílače Pardubice – Krásné (DVB-T2) (Česká Republika)

Pokud přijímate televizní signál ze společné antény z vysílače Pardubice – Krásné (DVB-T2) (Česká Republika), je potřeba nejdříve ověřit výluku, výpadek s majitelem objektu, zda se nejedná o poruchu na příjímacím zařízení společných antén.

Nejde signál na televizi?

Pokud máte problém s příjmem televizního vysílání, tak poruchy vysílače Pardubice – Krásné (DVB-T2) (Česká Republika) ověříte nebo nahlásíte u provozovatele vysílače Pardubice – Krásné (DVB-T2) (Česká Republika) viz kontakty níže.

Vysílače společnosti B PLUS TV, Brabec, KUSPOLA, jsou pouze dokrývací vysílače pro odlehlejší části území, kde nedosáhne signál vysílačů společnosti České Radiokomunikace a Profi-Invest, které provozují plnohodnotné vysílače.

Zde naleznete mapu pokrytí pozemským digitálním televizním a rozhlasovým vysíláním.