Warning: register_tick_function() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/109787/virtual/www/domains/montaz-satelitu.eu/wp-content/plugins/internal-links/core/links/timeout-monitor-layer.php on line 44

Zde naleznete kompletní informace o pozemním vysílači Náměšť nad Oslavou (DVB-T2) (Česká Republika).

Televizní vysílače slouží k šíření televizního signálu do všech televizí v domácnostech a to do rozvodů pro společnou anténu v domech. Televizní signál lze také příjimat pomocí kabelové televize nebo satelitního vysílání.

Jméno vysílače Náměšť nad Oslavou Vysílač DVB-T2
Vysílá v kraji Vysočina
Polarizace H (horizontální)
Vysílač vysílá na kanálech 39
Multiplex Multiplex 12 (DVB-T2) (K28)

Přehled všech vysílačů DVB T2

Výluky, výpadky, poruchy vysílače Náměšť nad Oslavou (DVB-T2) (Česká Republika)

Pokud přijímate televizní signál ze společné antény z vysílače Náměšť nad Oslavou (DVB-T2) (Česká Republika), je potřeba nejdříve ověřit výluku, výpadek s majitelem objektu, zda se nejedná o poruchu na příjímacím zařízení společných antén.

Nejde signál na televizi?

Pokud máte problém s příjmem televizního vysílání, tak poruchy vysílače Náměšť nad Oslavou (DVB-T2) (Česká Republika) ověříte nebo nahlásíte u provozovatele vysílače Náměšť nad Oslavou (DVB-T2) (Česká Republika) viz kontakty níže.

Vysílače společnosti B PLUS TV, Brabec, KUSPOLA, jsou pouze dokrývací vysílače pro odlehlejší části území, kde nedosáhne signál vysílačů společnosti České Radiokomunikace a Profi-Invest, které provozují plnohodnotné vysílače.

Zde naleznete mapu pokrytí pozemským digitálním televizním a rozhlasovým vysíláním.